Daugavpils novada domes deputātu iedzīvotāju pieņemšana septembrī

Daugavpils novada domes deputātu iedzīvotāju pieņemšana septembrī

Janīna Jalinska 02.09.

09.09.

16.09.

23.09.

Daugavpils novada dome

Daugavpils novada dome

Daugavpils novada dome

Daugavpils novada dome

10.00-12.00
14.00-18.00
10.00-12.00
14.00-18.00
10.00-12.00
14.00-18.00
10.00-12.00
14.00-18.00
Arvīds Kucins 02.09.
16.09.
Sventes pagasta pārvalde
Kalupes pagasta pārvalde
14.00-16.00
14.00-16.00
Aļona Annišineca

16.09.
30.09.

Naujenes pagasta pārvalde
Naujenes tautas bibliotēka, Krauja, Naujenes pagasts

16.00-18.00
17.00-19.00
Jānis Belkovskis 09.09.
23.09.
Višķu pagasta pārvalde
Vaboles pagasta pārvalde
15.00-18.00
16.00-18.00
Andrejs Bruns 18.09.
25.09.
Kalkūnes pagasta pārvalde
Tabores pagasta pārvalde
9.00-12.00
10.00-12.00
Jevgeņijs Gridasovs 04.09.
18.09.
Kalkūnes pagasta pārvalde
Nīcgales pagasta pārvalde
18.00-20.00
18.00-20.00
Valērijs Hrapāns 04.09.
18.09.
Medumu pagasta pārvalde
Kumbuļu iedzīvotāju pakalpojumu centrs
14.00-16.00
14.00-16.00
Roberts Jonāns 26.09. Sventes pagasta pārvalde 9.00-10.00
Viktors Kalāns 16.09.
30.09.
Līksnas pagasta pārvalde
Līksnas pagasta pārvalde
13.00-16.00
13.00-16.00
Edgars Kucins 18.09.
25.09.
Naujenes jaunatnes iniciatīvas un sporta centrs, Daugavas iela 34, Krauja
Naujenes jaunatnes iniciatīvas un sporta centrs, Daugavas iela 34, Krauja
15.00-18.00
16.00-18.00
Jānis Kudiņš 09.09.
16.09.
Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215.a kabinets, Daugavpils
Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215.a kabinets, Daugavpils
13.00-15.00
13.00-15.00
Janīna Kursīte 03.09.
18.09.
SIA „LLKC”, Sēlijas 25, Daugavpils
SIA „LLKC”, Sēlijas 25, Daugavpils
9.00-12.00
9.00-12.00
Juris Livčāns 09.09.
09.09.
09.09.
Tabores pagasta pārvalde
Salienas pagasta pārvalde
Vecsalienas pagasta pārvalde
9.00-10.30
11.00-12.30
13.00-14.30
Anita Miltiņa 03.09.
17.09.
SIA „LLKC”, Sēlijas 25, Daugavpils
SIA „LLKC”, Sēlijas 25, Daugavpils
13.00-16.00
13.00-16.00
Aivars Rasčevskis 09.09.
16.09.
Kalupes pagasta pārvalde
Kalupes pagasta pārvalde
15.00-18.00
15.00-18.00
Aleksandrs Sibircevs 10.09.
24.09.
Sventes vidusskola
Sventes vidusskola
16.00-18.00
16.00-18.00
Aleksandrs Studeņņikovs 27.09. Biķernieku pagasta pārvalde 9.00-10.00