DEPUTĀTU PIEŅEMŠANAS LAIKI OKTOBRĪ

 Janīna Jalinska Iedzīvotāju pieņemšana oktobrī nenotiks
Arvīds Kucins 02.10. Sventes pagasta pārvalde 14.00-15.00
Aivars Rasčevskis 01.10.

08.10.

Kalupes pagasta pārvalde

Kalupes pagasta pārvalde

15.00-18.00

15.00-18.00

Jānis Belkovskis 08.10.

22.10.

Špoģu vidusskola

Malnavas koledža, Izglītības programmu īstenošanas vieta “Višķi”

15.00-18.00

15.00-17.00

Andrejs Bruns 08.10.

16.10.

Laucesas pagasta pārvalde

Sabiedriskais centrs „Laucesa”, Laucesa

13.00-16.00

9.00-12.00

Valērijs Hrapāns 03.10.

10.10.

17.10.

Demenes pagasta pārvalde

Salienas pagasta pārvalde

Skrudalienas pagasta pārvalde

10.00-12.00

10.00-12.00

9.00-11.00

Viktors Kalāns 08.10.

22.10.

Salienas pagasta pārvalde

Laucesas pagasta pārvalde

10.00-13.00

10.00-13.00

Edgars Kucins 09.10.

16.10.

Naujenes jaunatnes un sporta centrs, Daugavas iela 34, Krauja

Naujenes jaunatnes un sporta centrs, Daugavas iela 34, Krauja

15.00-18.00

 

15.00-18.00

Jānis Kudiņš 08.10.

 

22.10.

Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215, Daugavpils

Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215, Daugavpils

15.00-17.00

 

15.00-17.00

Janīna Kursīte 08.10.

 

15.10.

 

22.10.

 

29.10.

Malnavas koledža, Izglītības programmu īstenošanas vieta “Višķi”

Malnavas koledža, Izglītības programmu īstenošanas vieta “Višķi”

Malnavas koledža, Izglītības programmu īstenošanas vieta “Višķi”

Malnavas koledža, Izglītības programmu īstenošanas vieta “Višķi”

9.00-12.00

 

9.00-12.00

 

9.00-12.00

 

9.00-12.00

Juris Livčāns 17.10.

24.10.

31.10.

Daugavpils novada dome, 53.kabinets

Daugavpils novada dome, 53.kabinets

Daugavpils novada dome, 53.kabinets

13.00-14.00

13.00-14.00

13.00-14.00

Visvaldis Ločs 11.10.

18.10.

25.10.

Medumu pagasta pārvalde

Medumu pagasta pārvalde

Medumu pagasta pāvalde

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

Aleksejs Mackevičs 01.10.

08.10.

29.10.

Biķernieku pamatskola

Biķernieku pamatskola

Biķernieku pamatskola

15.30-18.30

15.30-18.30

15.30-18.30

Vjačeslavs Moskaļenko 02.10.

09.10.

16.10.

23.10.

Vecsalienas pagasta pārvalde

Vecsalienas pagasta pārvalde

Nīcgales pagasta pārvalde

Višķu pagasta pārvalde

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

Olesja Ņikitina 01.10.

08.10.

22.10.

Naujenes pagasta pārvalde

Ambeļu pagasta pārvalde

Naujenes pagasta pārvalde

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

Aleksandrs Sibircevs 02.10.

12.10.

16.10.

26.10.

Sventes vidusskola

Sventes pagasta bibliotēka

Sventes vidusskola

Sventes pagasta bibliotēka

16.00-18.00

16.00-17.00

16.00-18.00

16.00-17.00

Regīna Tamane 01.10.

09.10.

17.10.

24.10.

Sociālā riska ģimeņu atbalsta centrs “Paspārne”, Kumbuļi

Tabores pagasta pārvalde

Salienas pagasta pārvalde

Medumu pagasta pārvalde

9.00-12.00

 

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00