“Esi Līderis” dalībnieki spēlē nakts spēles Lielvārdē

23. novembrī Vaboles vidusskolas skolēni skolotājas Ineses Skrindas pavadībā devās uz Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolu, un piedalījās projekta “Esi Līderis!” organizētajā nakts spēlē “Ledlauži”.

Šī vakara gaitā jauktās komandās tika izspēlēta galda spēle “Hello my friend!”. Spēļu vakars tika dalīts 3 kārtās. Pirmajā kārtā skolēni izspēlēja galda spēli, kuras gaitā uzkrāja sev punktus. Otrajā kārtā katram tika dota iespēja pārbaudīt savu atmiņu, uzskaitot faktus no spēles, par savas grupas biedriem, ko uzzināja 1. kārtas laikā. Pēdējās kārtas laikā skolēni krāja punktus atbildot uz jautājumiem saistībā ar kādu no grupas biedriem. Noslēgumā tika apbalvots katras komandas veiksmīgākais dalībnieks, kurš ir sakrājis visvairāk punktu. Vaboles vidusskolas 11. klases skolnieks Normunds Skrinda ieguva 1. vietu savā komandā un atzinības rakstu.

Pasākuma organizētāji bija padomājuši arī par skolotājiem, kuri apmeklēja Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju. Apmeklējuma laikā skolotāji teatrāli izspēlēja Andreja Pumpura dzīvesstāstu un iejutās autora sarakstītā eposa “ Lāčplēsis” tēlos un viņu likteņos. Kulminācija izrādei bija Lāčplēša un Tumsā bruņinieka cīņa un atziņa, ka dzīvē viss ir līdzsvarā – gan labais, gan ļaunais.

Paldies sakām pasākuma rīkotājiem par iespēju atraktīvi un izzinoši pavadīto laiku!

FOTOGALERIJA

Gunta Vaidere,

11. klases skolniece