Pasākums senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām „Rudenī pīlādzis deg…”

Vaboles pagastā 6.oktobrī notika pasākums senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām „Rudenī pīlādzis deg…”. Ikviens bija saņēmis ielūgumu uz pasākumu un atnācis svinēt svētkus labā omā. Daudzi, atsaucoties uzaicinājumam, bija paņēmuši savā dārzā izaudzētu ķirbi izstādei „Pasaulē lielākā oga…”. Ar pīlādžogu rotu katru pasākuma dalībnieku sagaidīja novada  sociālā dienesta darbiniece Vaboles pagastā Valentīna Skrinda.

Visus klātesošos svētkos sveica un labu vēlēja Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska un Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova.

Vaboles pagasta pārvaldes vadītāja Aina Pabērza uzrunāja ikvienu par to, cik nozīmīga ir viņu iesaistīšanās un līdzdalība pagasta dzīvē. Runāja par to, ka sabiedrība noveco visā pasaulē un pašiem aktīvi jānodod sava pieredze jaunajiem. Tāpat A.Pabērza pateicās cilvēkiem, kas savu mūžu veltījuši darbam un turpināja uzsākto tradīciju sumināt šī gada jubilārus.

Pasākuma dalībniekus priecēja un dažādās jautrās izdarībās iesaistīja Leokadija (Anna Jankoviča) un Veneranda (Biruta Kokina) no amatierteātra „Nagaidama prīca” iestudētās K.Jokstes lugas „Lobuokajūs godūs”. Ar skaļiem aplausiem un ovācijām seniori sagaidīja grupu „Baltie lāči”, kas sniedza koncertu.

Jau koncerta laikā muzikanti izteicās, ka reti kur var sastapt tik atsaucīgu un dziedošu publiku. Seniori aktīvi dejoja, piedalījās muzikantu rīkotajos konkursos, atbildot uz jautājumiem saņēma balvā „Balto lāču” dāvātos diskus.

Paldies Daugavpils novada domei par finansējumu, kā arī SIA „Antaris” un SIA „Forevers”, tirdzniecības pārstāvim Vitālijam Smuļko personīgi, par sniegto atbalstu.

FOTOGALERIJA

 

Vija Pabērze
Vaboles kultūras nama direktore

 

16_img_9870 9_img_9872 35_img_9952